AGENDA

DagDatumTypeEvenementLocatie
Januari 2019
za 26-01 09:00 Kampioenschap Vlaamse Kampioenschappen WKF-systeem Sporthal 't Beerke - Rerum Novarumlaan 31 - 2340 Beerse
April 2018
zo 29-04 09:00 Kampioenschap PK Limburg Sportveldenstraat 10 - 3920 Lommel
zo 22-04 12:30 Kampioenschap Clubtornooi KC Groot-Bijgaarden J.Mertensstraat 270 - 1702 Groot-Bijgaarden.
zo 15-04 10:30 Kampioenschap Vlaams Ippon kampioenschap Sportcampus Lange Munte - Bad Godesberglaan 22 8500 Kortrijk
Maart 2018
zo 25-03 09:00 Kampioenschap PK Oost-Vlaanderen Sporthal De Kluize - Sportstraat 5 - 9860 Oosterzele
zo 04-03 09:00 Kampioenschap Beker van Berlaar Sporthal 't Stapveld - Pastorijstraat 62 - 2590 Berlaar
Februari 2018
zo 25-02 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap Sporthal 't Geleeg - Caimolaan 130 - 3970 Leopoldsburg
zo 18-02 09:00 Kampioenschap Shoto United Cup Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
zo 11-02 08:30 Kampioenschap Maitoshi Kachi Trophy Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
zo 04-02 09:30 Kampioenschap BK JKF Goju-Kai Sporthal Den Aks - Bevrijdingslaan 96a - 2450 Meerhout
zo 04-02 09:00 Kampioenschap Tomodachi Cup Sint-Truidensesteenweg 1 - 3440 Zoutleeuw
Januari 2018
za 27-01 10:00 Kampioenschap Tesslo Jeugdcup Sportspark Tessenderlo
za 27-01 09:00 Kampioenschap Vlaamse Kampioenschappen WKF-systeem Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 - 2900 Schoten
December 2017
do 21-12 19:30 Training Prov. Ippon training Limburg Dojo Asahi Genk, Lucien Londotstraat 3C, 3600 Genk
za 16-12 09:00 Kampioenschap Sittard Cup Sittard - Nederland
zo 10-12 09:00 Examen Dangraadexamens 'Shodan Shiken' Julien Saelens - Nijverheidsstraat 112 - 8310 Brugge
za 09-12 15:00 Stage/training Kata as Self Defense: pinan/heian sandan Kanunnik Petrus Jozef Triestlaan 1 - 9080 Lochristi
za 09-12 15:00 Training Kata training as self defense Kanunnik - Triestlaan 1 - 9080 Zaffelare
vr 08-12 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
do 07-12 19:30 Training Prov. Ippon training Oost Vlaanderen Watersportlaan 3 (Universitair Sportcentrum) , 9000 Gent
vr 01-12 19:30 Training 35ste Training Weekend Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
November 2017
zo 26-11 09:30 Kampioenschap Beker van Oostkamp Sportcentrum De Valkaart - A. Rodenbachstraat 42 - 8020 Oost
za 25-11 14:00 Stage Kobudostage olv Koen Frerart Het Rooi - Berchem
za 18-11 14:23 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 18-11 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 18-11 14:00 Stage Stage olv Pascal Lecourt Sportcentrum - Kasteellei 67 - 2110 Wijnegem
za 18-11 12:30 Kampioenschap Beker van Kortenberg Sporthal Kortenberg - Wijngaardstraat 1 - 3070 Kortenberg
za 18-11 10:00 Training Interclubtraining KC Lokeren Kazernestraat 95 - Lokeren
vr 17-11 19:00 Training Trainingskamp FKIB De Hoge Rielen - Molenstraat 62 - 2460 Kasterlee
zo 12-11 10:00 Training Kissaki-kai Karate Sporthal De Valkaart - A.Rodenbachstraat 42 - 8020 Oostkamp
zo 12-11 09:00 Kampioenschap Beker van 't Kamp Sporthal 't Geleeg - Caimolaan 130 - 3970 Leopoldsburg
vr 10-11 19:30 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sportcomplex S&R Rozebroeken - Victor Braeckmanlaan 180 - 90
wo 08-11 14:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
zo 05-11 09:00 Kampioenschap Belgian Open Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
za 04-11 14:00 Training Regionale Kumitetraining VKF Het Rooi - Berchem
vr 03-11 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
vr 03-11 19:30 Stage Open WIKF stage Sporthal De Kimpel - Eikenlaan - Bilzen
Oktober 2017
zo 29-10 09:00 Kampioenschap Beker van Hoeselt Sporthal Ter Kommen - Europalaan 2 - 3730 Hoeselt
zo 29-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
za 28-10 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 28-10 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 28-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
vr 27-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
do 26-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
zo 22-10 09:00 Wedstrijd Clubkampioenschap KC Berlaar De Sportschuur - Heistsebaan 83 - 2590 Berlaar
za 21-10 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
vr 20-10 19:30 stage Herfststage OGKKB Sporthal De Mixx - Asbroek 1H - 2230 Herselt
za 14-10 14:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Het Rooi - Berchem
za 14-10 09:00 Stage Provinciale VKF Stage Oost-Vlaanderen Sportzaal Andre Ottoy - Walleken 12 -9470 Denderleeuw
zo 08-10 00:00 Kampioenschap Karate 1 Premier League Austria Salzburg - Oostenrijk
zo 08-10 00:00 Kampioenschap Banzai Cup Berlijn - Duitsland
za 07-10 14:00 Bijscholing Bijscholing 'vijwilligerswetgeving' Secretariaat Lebbeke
za 07-10 13:30 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sporthal Appels - Steenweg op Aalst 41 - 9200 Dendermonde
za 07-10 00:00 Kampioenschap Karate 1 Premier League Austria Salzburg - Oostenrijk
za 07-10 00:00 Kampioenschap Banzai Cup Berlijn - Duitsland
vr 06-10 00:00 Kampioenschap Karate 1 Premier League Austria Salzburg - Oostenrijk
vr 06-10 00:00 Kampioenschap Banzai Cup Berlijn - Duitsland
zo 01-10 09:00 Stage Internationale stage Sportcomplex De Ark - Kleistraat 204 - 2630 Aartselaar
zo 01-10 00:00 Kampioenschap Czech Open Pilzen - Tjechië
September 2017
za 30-09 14:00 Training Bijscholing Sportcommissie VKF Het Rooi - Berchem
za 30-09 09:00 Stage Internationale stage Sportcomplex De Ark - Kleistraat 204 - 2630 Aartselaar
za 30-09 00:00 Kampioenschap Czech Open Pilzen - Tjechië
za 23-09 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 23-09 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 23-09 14:00 Training Kumitestage -16 jaar Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 16-09 00:00 Kampioenschap Lion Cup Luxemburg
vr 15-09 00:00 Kampioenschap Lion Cup Luxemburg
zo 10-09 09:30 Stage 36ste Mini Stage Sporthal - A. Nihoulstraat 72 - 3270 Scherpenheuvel
za 09-09 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 09-09 00:00 Kampioenschap German Open Duitsland
vr 08-09 00:00 Kampioenschap German Open Duitsland
zo 03-09 09:00 Bijscholing Bijscholing Scheidsrechters CC De Werft - Werft 32 - 2440 Geel
zo 03-09 08:00 Kampioenschap 5th JKS Continental Cup Sporthal Alverberg - Herkenrodesingel 33 - 3500 Hasselt
za 02-09 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 02-09 08:00 Kampioenschap 5th JKS Continental Cup Sporthal Alverberg - Herkenrodesingel 33 - 3500 Hasselt
vr 01-09 19:00 Stage Internationale stage olv shihan Kagawa Topsportschool - Koning Boudewijnlaan 12 - 3500 Hasselt
Augustus 2017
vr 25-08 10:00 Stage Jeugdsportweekend Les Fattes - Logbiermé 35 - 4980 Trois Ponts
vr 25-08 07:30 Stage 32ste Zeestage Oostduinkerke-Bad
Juli 2017
za 01-07 13:00 Interclub Yamaguchi Cup Sporthal De Pluimen - Pluimstraat 18 - 8600 Diksmuide
za 01-07 09:30 Stage Strandstage Wenduine strand - Koninklijke Baan - 8420 Wenduine
Juni 2017
vr 30-06 07:00 Training Karatekamp Lissemvijver Sportcentrum - Lissemijver 10 - 2440 Geel
za 24-06 09:00 Stage Sportdag Rode Kruisstraat 2 - 3970 Leopoldsburg
wo 14-06 09:00 Kampioenschap Battle Of The Teams Nederland
za 03-06 00:00 Kampioenschap EKF For Regions Pristina (Kosovo)
Mei 2017
za 27-05 09:00 Kampioenschap PK Antwerpen Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
do 25-05 13:30 Stage Open Okinawa Karate Kobudo Seminar Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
ma 22-05 10:30 Stage Internationale stage Blosocentrum - Rue du Liry 21 - 6810 Chiny
zo 21-05 10:30 Stage Stage olv Richard Prospero Hotel Vayamundo, Zeedijk 290-330, 8400 Oostende
zo 21-05 10:30 Stage Internationale stage Blosocentrum - Rue du Liry 21 - 6810 Chiny
za 20-05 20:00 Stage Internationale stage Blosocentrum - Rue du Liry 21 - 6810 Chiny
za 20-05 14:00 Training Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
za 20-05 11:00 Vergadering AV VKF Stadhuis Dendermonde
za 20-05 10:00 Vergadering AV VKA Stadhuis Dendermonde
vr 19-05 18:00 Stage Weekendstage Samoerai Leuven Bivakhuis Hoge Duin - Kinderlaan 47 - 8670 Oostduinkerke
zo 14-05 09:00 Examen Dangraadexamens 'Shoden Shiken' Julien Saelens - Nijverheidsstraat 112 - 8310 Brugge
zo 07-05 09:00 Stage International Tounament & Seminar Sporthal Zwevezele - Kasteelstraat 74
zo 07-05 00:00 Kampioenschap EK Senioren Samsun - Turkije
za 06-05 09:00 Kampioenschap International Tounament & Seminar Sporthal Zwevezele - Kasteelstraat 74
za 06-05 00:00 Kampioenschap EK Senioren Samsun - Turkije
April 2017
zo 30-04 09:00 Kampioenschap PK Limburg De Soeverein - Sportveldenstraat 10 - 3920 Lommel
zo 30-04 08:00 Training Trainingsweekend Gojukai Sport Vlaanderen Centrum, Vorselaarsebaan 60 - 2200 Herental
za 29-04 14:00 Training Bijscholing Medische Commissie Het Rooi - Berchem
za 29-04 08:00 Training Trainingsweekend Gojukai Sport Vlaanderen Centrum, Vorselaarsebaan 60 - 2200 Herental
vr 28-04 18:00 Training Trainingsweekend Gojukai Sport Vlaanderen Centrum, Vorselaarsebaan 60 - 2200 Herental
zo 23-04 09:00 Wedstrijd Shotokan Cup Sporthal Averbode - A. Nihoulstraat 72 - 3270 Scherpenheuvel
zo 23-04 00:00 Kampioenschap Krokoyama Cup Koblenz - Duitsland
za 22-04 13:00 Stage WIKF stage Sporthal Eksel - Dennenstraat 8 - 3940 Hechtel-Eksel
za 22-04 10:00 Kampioenschap Shotokan Cup Sporthal Spalbeek - Spalbeekstraat 52 - 3510 Hasselt
wo 12-04 20:00 Stage Kobudostage olv Koen Frerart Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 08-04 14:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Het Rooi - Berchem
za 08-04 00:00 Kampioenschap Open Luxemburg Luxemburg
wo 05-04 20:00 Stage Kobudostage olv Koen Frerart Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
ma 03-04 12:30 Kampioenschap Clubtornooi KC Groot-Bijgaarden Sporthal Ten Gaerde - J. Mertensstraat 24A - 1702 Groot-Bijg
ma 03-04 10:00 Stage Clubstage Gambaru Karateclub SKA Lier Rowaldhoeve, Hoefstraat 11B - Herpen-Koolwijk - Nederland
zo 02-04 10:00 Stage Int. Goju-Ryu Stage Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
zo 02-04 08:00 Kampioenschap BK Wado Sporthal De Kimpel - Eikenlaan - Bilzen
zo 02-04 00:00 Stage Kusano Ha Shito-Ryu stage Sportarena Tolhuis - Tolhuislaan 77 - 9000 Gent
za 01-04 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 01-04 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 01-04 10:00 Stage Int. Goju-Ryu Stage Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
za 01-04 10:00 Stage Stage olv Vince Morris Sporthal Kerkhoven - Kleuterstraat 2 - 3920 Lommel
za 01-04 00:00 Stage Kusano Ha Shito-Ryu stage Sportarena Tolhuis - Tolhuislaan 77 - 9000 Gent
Maart 2017
vr 31-03 19:00 Stage Int. Goju-Ryu Stage Sporthal Bleukens - Hoolsterberg 36 - 2490 Balen
vr 31-03 00:00 Stage Kusano Ha Shito-Ryu stage Sportarena Tolhuis - Tolhuislaan 77 - 9000 Gent
zo 26-03 10:30 Training Provinciale Shodan Shiken Training Sportcentrum De Valkaart - A. Rodenbachstraat 42 - 8020 Oost
zo 26-03 09:00 Kampioenschap PK Antwerpen Sporthal De Ark - Kleistraat 204 - Aartselaar
za 25-03 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
za 25-03 14:00 Training Shodan Shiken Kumite Training Het Rooi - Berchem
za 25-03 10:00 Stage Stage olv Rene Smaal Sporthal Stadspark - Steenweg op Zevendonk - Turnhout
ma 20-03 19:30 Training Provinciale Shodan Shiken Training Vrije Lagere School - Kloosterstraat 12 - Paal
zo 19-03 00:00 Kampioenschap Dutch Open Rotterdam - Nederland
za 18-03 00:00 Kampioenschap Dutch Open Rotterdam - Nederland
zo 12-03 10:00 Stage Stage Ryukyu Dento Kobudo Karate Sportcentrum Sint-Agatha Berchem - Rue des chalets 1 - 1082
zo 12-03 09:00 Kampioenschap Zipangu Pro Cup Sporthal 't Dommelhof - Neerpelt
za 11-03 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 11-03 10:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
zo 05-03 10:00 Kampioenschap Beker van Berlaar Sporthal 't Stapveld - Pastorijstraat 62 - 2590 Berlaar
zo 05-03 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap G-Karate Topsportschool - Koning Boudewijnlaan 12 - 3500 Hasselt
za 04-03 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 04-03 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 04-03 13:00 Wedstrijd Interclubwedstrijd Sportcentrum De Bemvoort - Jeugdlaan 8 - 3900 Overpelt
vr 03-03 20:00 Vergadering Algemene Vergadering VKA Stadhuis Dendermonde
vr 03-03 16:00 Stage Weekendstage Koenso Blosocentrum Blankenberge
Februari 2017
zo 26-02 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap Sporthal Tabora - Namen
za 25-02 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
za 25-02 14:00 Training Shodan Shiken Kumitetraining Het Rooi - Berchem
zo 19-02 09:30 Kampioenschap Tomodachi Cup Sporthal De Passant - St.Truidensesteenweg 1 - 3440 Zoutleeu
zo 19-02 00:00 Kampioenschap EK Junioren, Kadetten & U21 Sofia - Bulgarije
za 18-02 00:00 Kampioenschap EK Junioren, Kadetten & U21 Sofia - Bulgarije
vr 17-02 18:00 Stage Stage Harugeiko 2017 De Hoge Rielen - Molenstraat 62 - 2460 Kasterlee
wo 15-02 18:00 Stage Stage olv Koji Arimoto Sensei
zo 12-02 08:30 Kampioenschap Maitoshi Kachi Trophy Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
za 11-02 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 11-02 14:00 Andere Familiedag KCAR Sporthal Eksel - Dennenstraat 8 - 3940 Hechtel-Eksel
za 11-02 13:30 Bijscholing Bijscholing Scheidsrechters CC De Werft - Werft 32 - 2440 Geel
za 11-02 10:00 Bijscholing Bijscholing Timekeepers Secretariaat Lebbeke
zo 05-02 09:30 Kampioenschap BK JKF Goju-Kai Sporthal Bleukens - Hoolsterberg 36 - 2490 Balen
zo 05-02 09:00 Kampioenschap Interclubwedstrijd Sporthal Ter Donk - Kietveldstraat 4 - 3520 Zonhoven
za 04-02 14:00 Training Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
Januari 2017
zo 29-01 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 28-01 09:00 Kampioenschap Vlaamse Kampioenschappen Multstijl Sporthal - Koning Albertstraat 124 - 9280 Lebbeke
za 28-01 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 21-01 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
za 21-01 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 21-01 14:00 Stage Kumitestage -14jaar Sporthal 't Stapveld - Pastorijstraat 62 - 2590 Berlaar
za 14-01 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
zo 08-01 10:00 Training Elitetraining Sporthal Tabora - Namen
December 2016
di 27-12 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
zo 18-12 10:30 Training Kissaki-kai Karate Sporthal De Valkaart - A.Rodenbachstraat 42 - 8020 Oostkamp
za 17-12 09:00 Bijscholing Dag van de Trainer Arenbergstraat 2 - 1000 Brussel
zo 11-12 09:00 Examen Dangraadexamens 'Shoden Shiken' Julien Saelens - Nijverheidsstraat 112 - 8310 Brugge
za 10-12 14:00 Stage Karate Kobudo Het Rooi - Berchem
vr 09-12 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
ma 05-12 20:38 Instructietraining PIT3 - Antwerpen
zo 04-12 10:00 Stage Open Kenkyukai Goju-Ryu stage Sporthal De Doelen - Schuttershof - 2440 Geel
zo 04-12 09:00 Kampioenschap PK Vlaams-Brabant Sporthal Ten Gaerde - J. Mertensstraat 24A - 1702 Groot-Bijg
za 03-12 10:00 Stage Open Kenkyukai Goju-Ryu stage Sporthal De Doelen - Schuttershof - 2440 Geel
za 03-12 00:00 Kampioenschap Battle Of The Teams Rotterdam - Nederland
do 01-12 20:29 Instructietraining PIT3 - Limburg
November 2016
zo 27-11 08:00 Kampioenschap Beker van 't Kamp Sporthal 't Geleeg - Caimolaan 130 - 3970 Leopoldsburg
za 26-11 14:00 Training Regionale Kumitetraining Het Rooi - Berchem
vr 25-11 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
vr 25-11 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
zo 20-11 09:30 Kampioenschap Beker van Oostkamp Sport- en Cultuurcentrum De Valkaart - Oostkamp
za 19-11 14:00 Bijscholing Bijscholing Medische Commissie Het Rooi - Berchem
za 19-11 13:00 Stage Stage olv Pascal Lecourt Sportcentrum - Kasteellei 67 - 2110 Wijnegem
za 19-11 12:30 Kampioenschap Beker van Kortenberg Sporthal Kortenberg - Wijngaardstraat 1 - 3070 Kortenberg
za 19-11 10:30 Stage Multistijlstage Sporthal 't Stadspark - Stwg op Zevendonk - 2300 Turnhout
za 19-11 10:00 Training Interclubtraining KC Lokeren Kazernestraat 95 - Lokeren
zo 13-11 09:00 Kampioenschap Belgian Open Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
za 12-11 14:00 Training Regionale Kumitetraining Het Rooi - Berchem
di 08-11 07:07 Instructietraining PIT3 - OVL Gent
zo 06-11 10:30 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sportcentrum De Valkaart - A. Rodenbachstraat 42 - 8020 Oost
zo 06-11 00:00 Stage Open WIKF stage Sporthal De Kimpel - Eikenlaan - Bilzen
za 05-11 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
za 05-11 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 05-11 14:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Het Rooi - Berchem
za 05-11 13:30 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sporthal Appels - Steenweg op Aalst 41 - 9200 Dendermonde
za 05-11 10:00 Stage Stage olv Russische toptrainers Sporthal Bourgoyen - Driepikkelstraat 30 - Mariakerke (Gent)
za 05-11 00:00 Stage Open WIKF stage Sporthal De Kimpel - Eikenlaan - Bilzen
vr 04-11 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
vr 04-11 17:00 Stage Stage olv Russische toptrainers Sporthal Bourgoyen - Driepikkelstraat 30 - Mariakerke (Gent)
vr 04-11 00:00 Stage Open WIKF stage Sporthal De Kimpel - Eikenlaan - Bilzen
wo 02-11 17:00 Stage Stage olv Russische toptrainers Sporthal Bourgoyen - Driepikkelstraat 30 - Mariakerke (Gent)
Oktober 2016
ma 31-10 17:00 Stage Stage olv Russische toptrainers Sporthal Bourgoyen - Driepikkelstraat 30 - Mariakerke (Gent)
zo 30-10 09:00 Kampioenschap Beker van Hoeselt Sporthal Ter Kommen - Europalaan 2 - 3730 Hoeselt
zo 30-10 00:00 Kampioenschap WK Senioren Linz - Oostenrijk
za 29-10 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 29-10 14:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Het Rooi - Berchem
za 29-10 00:00 Kampioenschap WK Senioren Linz - Oostenrijk
vr 28-10 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
do 27-10 00:00 Kampioenschap WK Senioren Linz - Oostenrijk
wo 26-10 00:00 Kampioenschap WK Senioren Linz - Oostenrijk
di 25-10 07:23 Instructietraining PIT3 - HAINAUT
di 25-10 00:00 Kampioenschap WK Senioren Linz - Oostenrijk
zo 23-10 09:00 Kampioenschap PK Oost-Vlaanderen Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
za 22-10 14:00 Bijscholing Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
za 15-10 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 15-10 10:30 Stage Stage sensei Junior Lefevre Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
vr 14-10 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
di 11-10 19:00 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sporthal Eigenbilzen - Sporthalstraat - 3740 Bilzen
ma 10-10 20:30 Stage Stage sensei Mathieu Beysen Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
za 08-10 14:00 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Het Rooi - Berchem
za 08-10 10:00 Stage Multistijlstage Sportzaal Andre Ottoy - Walleken 12 -9470 Denderleeuw
zo 02-10 00:00 Kampioenschap Czech Open Pilzen - Tjechië
za 01-10 14:00 Bijscholing Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
za 01-10 00:00 Kampioenschap Czech Open Pilzen - Tjechië
September 2016
ma 26-09 07:25 Instructietraining PIT2 - LUIK
zo 25-09 00:00 Kampioenschap German Open Duitsland
za 24-09 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 24-09 14:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Het Rooi - Berchem
za 24-09 10:00 Stage Doe-de-demo-dag Waterstraat 38 - Schaffen
za 24-09 00:00 Kampioenschap German Open Duitsland
vr 23-09 20:51 Instructietraining PIT2 - WVL
za 17-09 14:00 Training Elitetraining 16+ Het Rooi - Berchem
vr 16-09 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
di 13-09 08:02 Instructietraining PIT3 - Brabant
zo 11-09 00:00 Stage 35ste Mini Stage Sporthal - A. Nihoulstraat 72 - 3270 Scherpenheuvel
za 10-09 14:00 Training Regionale Kumitetraining Het Rooi - Berchem
za 10-09 00:00 Kampioenschap Lion Cup Luxemburg
zo 04-09 09:00 Bijscholing Bijscholing Scheidsrechters Zaal Amarilis - Werft 30B - 2440 Geel
za 03-09 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
Augustus 2016
zo 28-08 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Scoutscentrum - Houthalen
za 27-08 00:00 Training Trainingsdag Elites Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 - 2900 Schoten
za 27-08 00:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 - 2900 Schoten
za 27-08 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Scoutscentrum - Houthalen
vr 26-08 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
vr 26-08 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Scoutscentrum - Houthalen
Juli 2016
do 14-07 00:00 Kampioenschap Europees Kampioenschap voor universiteiten Zagreb
wo 13-07 00:00 Kampioenschap Europees Kampioenschap voor universiteiten Zagreb
di 12-07 00:00 Kampioenschap Europees Kampioenschap voor universiteiten Zagreb
ma 11-07 00:00 Kampioenschap Europees Kampioenschap voor universiteiten Zagreb
zo 10-07 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 09-07 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
vr 08-07 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
do 07-07 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
wo 06-07 00:00 Stage Clubstage zomer 2016 Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
zo 03-07 00:00 Stage Karatekamp Lissemvijver Sportcentrum - Lissemijver 10 - 2440 Geel
za 02-07 00:00 Stage Karatekamp Lissemvijver Sportcentrum - Lissemijver 10 - 2440 Geel
vr 01-07 00:00 Stage Karatekamp Lissemvijver Sportcentrum - Lissemijver 10 - 2440 Geel
Juni 2016
za 25-06 00:00 Training Zeestage Kenshikan
zo 19-06 09:00 Bijscholing VTS-cursus G-Sport Sportcentrum - Van Langenhovestraat 203 - St-Gillis-Dendermo
vr 10-06 20:00 Stage Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
di 07-06 18:39 Instructietraining PIT2 - OVL Gent
zo 05-06 00:00 Kampioenschap EKF For Regions Turkije
za 04-06 00:00 Kampioenschap EKF For Regions Turkije
do 02-06 19:30 Bijscholing Bijscholing Karate-Link Secretariaat Lebbeke
Mei 2016
zo 29-05 09:30 Stage Martial Arts Cocktail Sportcentrum Herkules - Ursulinestraat 1 - 3540 Herk-De-Stad
za 28-05 10:30 Stage Stage sensei Junior Lefevre Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
za 28-05 10:00 Kampioenschap World Cup I-Karate Antwerpen
di 24-05 13:09 Instructietraining PIT2 - Brabant
zo 22-05 09:00 Examen Dangraadexamens 'Shoden Shiken' Julien Saelens - Nijverheidsstraat 112 - 8310 Brugge
za 21-05 14:00 Bijscholing Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
za 21-05 13:00 Interclub Clubkampioenschap Gojukai Diksmuide Sporthal De Pluimen - Pluimstraat 18 - 8600 Diksmuide
vr 20-05 20:00 Stage Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 14-05 09:00 Examen Dangraadexamens 'Shodan Shiken' Julien Saelens - Nijverheidsstraat 112 - 8310 Brugge
zo 08-05 10:00 Stage Stage Ryukyu Dento Kobudo Karate Sporthal Sint-Agatha Berchem - Lusthuizenstraat 1 - 1082 Bru
zo 08-05 00:00 Kampioenschap EK Senioren Montpellier - Frankrijk
za 07-05 00:00 Kampioenschap EK Senioren Montpellier - Frankrijk
vr 06-05 00:00 Kampioenschap EK Senioren Montpellier - Frankrijk
zo 01-05 10:00 Stage Open Karate en Kobudo Seminar Nobara Dojo, Hof ter Lokerenstraat 1,9320 Erembodegem
April 2016
za 30-04 14:00 Bijscholing Bijscholing Medische Commissie Het Rooi - Berchem
za 30-04 14:00 Stage Wado-Ryu Stage Gem. Sporthal Eksel - Dennestraat 8 - 3910 Hechte-Eksel
za 30-04 11:00 Stage Open Karate Stage Sporthal 't Stadspark - Stwg op Zevendonk - 2300 Turnhout
za 30-04 09:00 Kampioenschap Ostend North Sea Karate Cup Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
zo 24-04 10:30 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sportcentrum De Valkaart - A. Rodenbachstraat 42 - 8020 Oost
zo 24-04 09:00 Kampioenschap PK Limburg De Soeverein - Sportveldenstraat 10 - 3920 Lommel
zo 24-04 00:00 Kampioenschap Open Luxemburg Differdange - Luxemburg
za 23-04 00:00 Kampioenschap Open Luxemburg Differdange - Luxemburg
do 21-04 09:40 Instructietraining PIT2 - Limburg Genk
ma 18-04 20:30 Stage Stage sensei Mathieu Beysen Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
zo 17-04 09:30 Stage Ronin Combat System Karate Stage SR Rozebroeken - V. Braeckmanlaan 180 - 9040 Gent
zo 17-04 09:00 Kampioenschap PK Antwerpen Sporthal 't Beerke - Rerum Novarumlaan 31 - 2340 Beerse
zo 17-04 09:00 Interclub Shotokan Cup Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
zo 17-04 00:00 Kampioenschap Austrian Open Salzburg - Oostenrijk
za 16-04 14:00 Stage Regionale Kumitetraining Het Rooi - Berchem
za 16-04 00:00 Kampioenschap Austrian Open Salzburg - Oostenrijk
za 09-04 14:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Het Rooi - Berchem
za 09-04 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 09-04 10:57 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
za 09-04 10:00 Training Initiatie Karate De Centrale - Kraankindersstraat 2 - 9000 Gent
do 07-04 17:00 Andere Demonstratie Karate Emile Braunplein - 9000 Gent
zo 03-04 10:00 Stage Internationale Shotokan Karate Seminarie Sportpark - Moeskantsebaan 34 - 2910 Essen
za 02-04 10:00 Stage Internationale Shotokan Karate Seminarie Sportpark - Moeskantsebaan 34 - 2910 Essen
za 02-04 00:00 Kampioenschap Krokoyama Cup Koblenz - Duitsland
Maart 2016
za 26-03 15:00 Stage Empty Hand Combat Koninklijke Stallingen - Koninginnenlaan 76 - 8400 Oostende
za 26-03 14:00 Regionale Kumitetraining
vr 25-03 20:00 Stage Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
zo 20-03 14:00 Kampioenschap Clubtornooi KC Groot-Bijgaarden Sporthal Ten Gaerde - J. Mertensstraat 24A - 1702 Groot-Bijg
zo 20-03 00:00 Kampioenschap Dutch Open Rotterdam - Nederland
za 19-03 14:00 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Het Rooi - Berchem
za 19-03 00:00 Kampioenschap Dutch Open Rotterdam - Nederland
zo 13-03 09:00 Kampioenschap Zipangu Pro Cup Sporthal 't Dommelhof - Neerpelt
zo 13-03 00:00 Stage Shito-Ryu Stage Sporthal - Lusthuizenstraat 1 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
za 12-03 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 12-03 13:00 Stage Stage Kagawa Shihan Sporthal KA2 - Koning Boudewijnlaan - 3500 Hasselt
za 12-03 09:15 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Gendai Dojo - Weg naar As 198 - 3600 Genk
vr 11-03 20:00 Stage Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
zo 06-03 10:00 Stage BGKA stage Kata Sporthal Oostham - Schoolstraat 10 - 3945 Ham
za 05-03 14:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Het Rooi - Berchem
za 05-03 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 05-03 10:00 Stage BGKA stage Kata Sporthal Oostham - Schoolstraat 10 - 3945 Ham
vr 04-03 20:00 Vergadering Algemene Vergadering VKA CC De Biekorf - Stationsstraat - 9280 Lebbeke
vr 04-03 19:00 Stage BGKA stage Kata Sporthal Bleukens - Hoolsterberg 36 - 2490 Balen
Februari 2016
zo 28-02 10:00 Interclub Clubkampioenschap KC Berlaar Sporthal 't Stapveld - Pastorijstraat 62 - 2590 Berlaar
zo 28-02 00:00 Kampioenschap Tomodachi Cup Sporthal De Passant - St.Truidensesteenweg 1 - 3440 Zoutleeu
za 27-02 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap Sporthal 't Beerke - Rerum Novarumlaan 31 - 2340 Beerse
do 25-02 10:00 Stage Sportdag Bremstraat z/n - 3945 Ham
di 23-02 10:49 Instructietraining PIT1 - Brabant
zo 21-02 09:30 Bijscholing Cursus Timekeepers Zaal Iris - Werft 30B - 2440 Geel
zo 21-02 09:00 Bijscholing Cursus Scheidsrechters Zaal Amarilis - Werft 30B - 2440 Geel
za 20-02 15:00 Stage Empty Hand Combat Koninklijke Stallingen - Koninginnenlaan 76 - 8400 Oostende
za 20-02 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 20-02 14:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Het Rooi - Berchem
za 20-02 10:30 Stage Stage WIKF Limburg Sporthal Ter Kommen - Europalaan 2 - 3730 Hoeselt
zo 14-02 00:00 Stage Stageweekend Koenso Leuven Centrum SPORT.Vlaanderen - Blankenberge
za 13-02 14:00 Training Regionale Kumitetraining Het Rooi - Berchem
za 13-02 00:00 Stage Stageweekend Koenso Leuven Centrum SPORT.Vlaanderen - Blankenberge
vr 12-02 20:00 Stage Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
vr 12-02 16:00 Stage Stageweekend Koenso Leuven Centrum SPORT.Vlaanderen - Blankenberge
zo 07-02 09:30 Kampioenschap BK JKF Goju-Kai Sporthal Bleukens - Hoolsterberg 36 - 2490 Balen
zo 07-02 00:00 Kampioenschap EK Junioren, Kadetten & U21 Limmasol - Cyprus
za 06-02 14:00 Stage Kumitestage -16 jaar Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 06-02 14:00 Bijscholing Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
za 06-02 00:00 Kampioenschap EK Junioren, Kadetten & U21 Limmasol - Cyprus
vr 05-02 00:00 Kampioenschap EK Junioren, Kadetten & U21 Limmasol - Cyprus
Januari 2016
zo 31-01 10:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap G-Karate Hall Omnisport - Rue Haute Saive - 4671 Saive
za 30-01 10:00 Kampioenschap Tesslo Jeugdcup Kata Sporthal De Voordeyker - Sportlaan - 3980 Tessenderlo
za 30-01 09:00 Kampioenschap Vlaamse Kampioenschappen Multstijl Sporthal 't Dommelhof - Neerpelt
ma 25-01 12:28 Instructietraining PIT1 - Antwerpen Antwerpen
zo 24-01 08:30 Kampioenschap Maitoshi Kachi Trophy Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
zo 24-01 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 23-01 15:00 Stage Empty Hand Combat Koninklijke Stallingen - Koninginnenlaan 76 - 8400 Oostende
za 23-01 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 23-01 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 16-01 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
vr 15-01 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 09-01 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 09-01 14:00 Training Regionale Wedstrijdtraining Het Rooi - Berchem
November 2015
zo 15-11 09:00 Kampioenschap Belgian Open Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
za 14-11 14:00 Bijscholing Bijscholing Medische Commissie Het Rooi - Berchem