AGENDA

DagDatumTypeEvenementLocatie
December 2019
za 21-12 11:00 Provinciale training WKF/IPPON Provinciale training Vlaams-Brabant Vlaams-Brabant
Oktober 2019
ma 28-10 11:36 Wedstrijd Ippon Tornooi "Dynamic cup" Lede
za 19-10 11:00 Provinciale training WKF/IPPON Provinciale training Vlaams-Brabant Vlaams-Brabant
September 2019
ma 30-09 10:00 Wedstrijd Ippon Tornooi van Eeklo Eeklo
Juni 2019
za 01-06 14:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Het Rooi - Berchem
Mei 2019
zo 12-05 10:00 Kampioenschap Vlaams Ippon kampioenschap As
za 11-05 15:30 Elitetraining U14 Elitetraining U14 WKF Het Rooi - Berchem
za 11-05 14:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Het Rooi - Berchem
zo 05-05 10:00 Wedstrijd Kazoku Cup Assenede
April 2019
za 27-04 11:00 Provinciale training WKF/IPPON Provinciale training Vlaams-Brabant Vlaams-Brabant
zo 21-04 10:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Ottignies-Louvain-la-Neuve
za 20-04 14:00 Elitetraining U14 Elitetraining U14 WKF Het Rooi - Berchem
za 13-04 15:30 Elitetraining U18 Elitetraining U18 WKF Het Rooi - Berchem
za 13-04 15:30 Elitetraining U18 Elitetraining U18 WKF Het Rooi - Berchem
za 13-04 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
Maart 2019
zo 24-03 09:00 Prov. Kamp. PK Antwerpen Antwerpen
za 23-03 15:30 Elitetraining U14 Elitetraining U14 WKF Het Rooi - Berchem
za 23-03 14:00 Elitetraining U18 Elitetraining U18 WKF Het Rooi - Berchem
za 16-03 14:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Het Rooi - Berchem
zo 10-03 10:00 Wedstrijd 7th Belgium Open Inclusive Karate Cup Hasselt
zo 10-03 10:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Het Rooi - Berchem
Februari 2019
za 23-02 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap Luik
zo 17-02 10:00 Cursus Cursus timekeepers Parochiecentrum Larum, Sint-Corneliusstraat 8, 2440 Geel
zo 17-02 09:00 Cursus Cursus VKF-WKF: nieuwe scheidsrechters, trainers en coaches Parochiecentrum Larum, Sint-Corneliusstraat 8, 2440 Geel
za 16-02 14:00 Elitetraining U18 Elitetraining U18 WKF Het Rooi - Berchem
zo 10-02 09:00 Wedstrijd Shoto United Cup Ham
za 09-02 14:38 Training Wedstrijd Scouting Training SH Vordensteyn, Vordensteinstraat 76, 2900 Schoten
za 09-02 14:00 Elitetraining U14 Elitetraining U14 WKF Sporthal Vordensteyn - Schoten
za 09-02 11:00 Provinciale training WKF/IPPON Provinciale training Vlaams-Brabant Vlaams-Brabant
zo 03-02 10:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Ottignies-Louvain-la-Neuve
Januari 2019
za 26-01 09:00 Kampioenschap Vlaamse Kampioenschappen WKF-systeem Beerse
za 19-01 15:30 Elitetraining U18 Elitetraining U18 WKF Het Rooi - Berchem
za 19-01 14:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Het Rooi - Berchem
za 12-01 14:00 Provinciale training Provinciale stage WKF Berlaar
za 12-01 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 12-01 14:00 Elitetraining U14 Elitetraining U14 WKF Het Rooi - Berchem
za 12-01 09:00 Stage Prov. stage WKF Antwerpen Berlaar
za 05-01 15:30 Training Elitetraining U18 WKF Het Rooi - Berchem
za 05-01 14:00 Elitetraining 18+ Elitetraining 18+ WKF Het Rooi - Berchem
December 2018
za 15-12 11:30 Training Prov. Training Vlaams-Brabant
za 15-12 11:00 Provinciale training WKF/IPPON Provinciale training Vlaams-Brabant Leuven
za 15-12 09:00 Cursus VKF Ippon Arbitragecursus
za 15-12 09:00 Wedstrijd Sittard Cup Sittard
vr 14-12 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
zo 09-12 09:00 Danexamen Shodan Shiken 2018 (leerschool VKA) Brugge
za 08-12 10:00 Selectie Ippon Elite Elite Ippon selectietest Stade Gaston Reiff - Rue Ernest Laurent, 215 - 1420 Braine l
do 06-12 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON O-Vl GUSB - Gent
za 01-12 09:00 Wedstrijd Battle of the teams Rotterdam
November 2018
do 29-11 19:30 Elitetraining Elitetraining Ippon Gent
zo 25-11 09:30 Wedstrijd Beker van Oostkamp Kata Oostkamp
za 24-11 14:00 Elitetraining Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 24-11 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 24-11 14:00 Training Prov. Training WKF Antwerpen Berlaar
vr 23-11 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
ma 19-11 20:00 Provinciale training ippon Provinciale training Ippon Antwerpen Sporthal Wilrijkse Plein, Vogelzanglaan 6, Antwerpen
zo 18-11 08:30 Wedstrijd Beker van 't Kamp Leopoldsburg Open Leopoldsburg
vr 16-11 19:30 Elite training Elitetraining Ippon Rumbeke
zo 11-11 10:00 Provinciale training Open Provinciale Training OGKK Belgium (jeugd) Hasselt
zo 11-11 09:08 Wedstrijd WK Senioren Madrid
za 10-11 09:00 Wedstrijd WK Senioren Madrid
vr 09-11 09:00 Wedstrijd WK Senioren Madrid
ma 05-11 10:00 Internationaal 24th WKF Senior World Championships Spanje
Oktober 2018
zo 28-10 09:30 Wedstrijd Dynamic Karate Cup Herne
zo 28-10 09:00 Wedstrijd Beker van Hoeselt Hoeselt
za 27-10 10:00 Bijscholing Prehab & Aspects of Physical Preparation for Karateka's Beveren
zo 21-10 10:00 Training Provinciale training WKF W. Vl Brugge
za 20-10 14:00 Elitetraining Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 20-10 11:00 Provinciale training WKF/IPPON Provinciale training Vlaams-Brabant Leuven
za 20-10 10:30 Stage Ippon Trainingsdag Aalter
za 20-10 10:30 Stage Provinciale VKF stage Lokeren
vr 19-10 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
do 18-10 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON O-Vl GUSB - Gent
zo 14-10 09:00 Wedstrijd Czech Open Pilzen
za 13-10 09:00 Wedstrijd Czech Open Pilzen
vr 12-10 19:30 Provinciale training Prov. Tr. WKF Sint-Amandsberg
za 06-10 14:00 Elitetraining Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 06-10 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
do 04-10 19:30 Elite training Elitetraining Ippon GUSB - Gent
ma 01-10 20:00 Provinciale training ippon Provinciale training Ippon Antwerpen Sporthal Wilrijkse Plein, Vogelzanglaan 6, Antwerpen
September 2018
zo 30-09 10:00 Wedstrijd Ippon Tornooi van Eeklo Eeklo
zo 30-09 10:00 Training Prov. Tr. WKF Oostkamp
zo 30-09 09:00 Wedstrijd Banzai Cup Berlijn
za 29-09 13:30 Stage OPEN WIKF Stage Vlaams-Brabant Kortenberg
za 29-09 09:00 Wedstrijd Banzai Cup Berlijn
vr 28-09 19:30 Elite training Elitetraining Ippon Wervikhofstraat 7A - Rumbeke
zo 23-09 10:30 Stage The way of the warrior Ieper
za 22-09 09:00 Wedstrijd Lion Cup Luxemburg
za 22-09 08:45 Stage Stagedag Provinciaal Comité W - Vl WKF Oostende
vr 21-09 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
do 20-09 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON O-Vl GUSB - Gent
zo 16-09 09:00 Wedstrijd German Open Berlijn
za 15-09 14:00 Training Provinciale training WKF Antwerpen Berchem
za 15-09 09:00 Wedstrijd German Open Berlijn
ma 10-09 20:00 Provinciale training ippon Provinciale training Ippon Antwerpen Sporthal Wilrijkse Plein, Vogelzanglaan 6, Antwerpen
zo 09-09 08:45 Bijscholing Bijscholing Actieve Scheidsrechters WKF Geel
za 08-09 14:00 Elitetraining Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 08-09 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 01-09 14:00 Elitetraining Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
Augustus 2018
di 07-08 16:39 Tornooi Test tornooi Testegem
Juni 2018
za 30-06 09:30 Selectie Ippon Elite Elite Ippon selectietest GUSB - Gent
za 23-06 10:00 Stage Ippon Trainingsdag Oudenaarde
za 23-06 10:00 Stage Trainingsdag Oudenaarde Oudenaarde
zo 17-06 10:00 Training Prov. Tr. WKF Oostkamp
za 16-06 09:00 Bijscholing Get fit to karate! Gent
ma 11-06 09:00 Wedstrijd German Open Berlijn
za 09-06 13:00 Stage Wado Ryu Stage Karate Stage Yoshikazu Kamigaito Leuven
do 07-06 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON Limburg Genk
vr 01-06 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
Mei 2018
zo 27-05 09:00 Kampioenschap Provinciaal Kampioenschap WKF Antwerpen Sporthal Axion, Zwaardvoerspoor, 2440 Geel
vr 25-05 10:30 Stage 14th memorial Sensei Kase Hasselt
do 17-05 19:30 Elite training Elitetraining Ippon GUSB - Gent
do 17-05 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON Limburg Genk
zo 13-05 16:05 Kampioenschap EK Senioren Novi Sad - Servië
za 12-05 16:07 Kampioenschap EK Senioren Novi Sad - Servië
za 12-05 15:00 Stage Wado Ryu Stage Karate Stage Yoshikazu Kamigaito Leuven
za 12-05 14:00 Stage Provinciale training WKF Sporthal Stapveld, Pastorijstraat 62, 2590 Berlaar
vr 11-05 16:07 Kampioenschap EK Senioren Novi Sad - Servië
do 10-05 16:07 Kampioenschap EK Senioren Novi Sad - Servië
di 08-05 19:00 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON O-Vl GUSB - Gent
ma 07-05 20:00 Provinciale training ippon Provinciale training Ippon Antwerpen Sporthal Wilrijkse Plein, Vogelzanglaan 6, Antwerpen
zo 06-05 09:00 Danexamen Shodan Shiken 2018 (leerschool VKA) Brugge
za 05-05 09:00 Internationaal tornooi 45th Fujimura Cup - Swiss Ippon Shobu Open Tournament Zwitserland
za 05-05 09:00 Bijscholing Get fit to karate! Gent
April 2018
zo 29-04 10:30 Stage Ippon Kata weekend Lede
zo 29-04 09:00 Kampioenschap PK Limburg Sportveldenstraat 10 - 3920 Lommel
za 28-04 11:00 Provinciale training WKF/IPPON Provinciale training WKF/IPPON Vlaams-Brabant Leuven
za 28-04 10:30 Stage Ippon Kata weekend Lede
zo 22-04 12:30 Kampioenschap Clubtornooi KC Groot-Bijgaarden J.Mertensstraat 270 - 1702 Groot-Bijgaarden.
za 21-04 14:00 Bijscholing Bunkai training Berchem
za 21-04 14:00 Stage Open WIKF stage Eksel
vr 20-04 19:30 Elite training Elitetraining Ippon Wervikhofstraat 7A - Rumbeke
vr 20-04 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
do 19-04 19:30 Elitetraining Elitetraining Ippon Gent
zo 15-04 10:30 Kampioenschap Vlaams Ippon kampioenschap Sportcampus Lange Munte - Bad Godesberglaan 22 8500 Kortrijk
zo 15-04 09:00 Wedstrijd Zipangu Pro Toekomstlaan 5, 3910 Neerpelt
za 14-04 15:00 Stage Wado Ryu Stage Karate Stage Yoshikazu Kamigaito Leuven
za 14-04 14:00 Training Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 14-04 09:00 Cursus VKF Ippon Arbitragecursus
do 12-04 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON O-Vl GUSB - Gent
ma 09-04 20:00 Provinciale training ippon Provinciale training Ippon Antwerpen Sporthal Wilrijkse Plein, Vogelzanglaan 6, Antwerpen
za 07-04 14:00 Stage Karate / kobudo stage olv Koen Frerart Het Rooi, Stadionlaan Berchem
Maart 2018
za 31-03 14:00 Training Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 31-03 13:33 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
vr 30-03 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
zo 25-03 10:00 Training Provinciale Training WKF West-Vlaanderen Oostkamp
zo 25-03 09:00 Kampioenschap PK Oost-Vlaanderen WKF Sporthal De Kluize - Sportstraat 5 - 9860 Oosterzele
za 24-03 14:00 Stage Provinciale training WKF Sporthal Stapveld, Pastorijstraat 62, 2590 Berlaar
za 24-03 11:00 Provinciale training Provinciale training Vlaams-Brabant Leuven
zo 18-03 14:00 Kampioenschap Dutch Open Nederland
za 17-03 14:00 Kampioenschap Dutch Open Nederland
za 17-03 14:00 Provinciale training wkf Provinciale training WKF olv Augustus Jos Het Rooi, Stadionlaan Berchem
za 17-03 10:00 Training Prov.tr. WKF O-Vl Ninove
do 15-03 19:30 Elite training Elitetraining Ippon GUSB - Gent
ma 12-03 20:00 Provinciale training ippon Provinciale training Ippon Antwerpen Sporthal Wilrijkse Plein, Vogelzanglaan 6, Antwerpen
za 10-03 15:00 Stage Wado Ryu Stage Karate Stage Yoshikazu Kamigaito Leuven
za 10-03 14:00 Training Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 10-03 10:30 Stage Ippon Trainingsdag Zottegem
do 08-03 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON O-Vl GUSB - Gent
zo 04-03 09:00 Kampioenschap Beker van Berlaar Sporthal 't Stapveld - Pastorijstraat 62 - 2590 Berlaar
za 03-03 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 03-03 14:00 Training Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 03-03 10:00 Algemene Vergadering Algemene Vergadering VKF
do 01-03 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON Limburg Genk
Februari 2018
ma 26-02 20:00 Provinciale training ippon Provinciale training Ippon Antwerpen Sporthal Wilrijkse Plein, Vogelzanglaan 6, Antwerpen
za 24-02 16:00 Examen Shodan Shikan (JKF Goju-Kai Belgium) Bleukens, Hoolsterberg 36, Balen
za 24-02 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap Salle du Bois Saint-Jean, Allée du Bol d'Air 17, 4031 Luik
vr 23-02 19:30 Elite training Elitetraining Ippon Wervikhofstraat 7A - Rumbeke
wo 21-02 18:45 Training Provinciale training WKF Oost-Vlaanderen Sportcentrum Lebbeke, Koning Albert I-straat 124, 9280 Lebbe
zo 18-02 09:00 Kampioenschap Shoto United Cup Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
za 17-02 14:00 Training Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 17-02 14:00 Bijscholing Cursus-Bijscholing Timekeepers WKF Parochiecentrum van Larum, Sint-Corneliusstraat 8, 2440 Gee
za 17-02 13:00 Bijscholing Cursus VKF-WKF voor nieuwe scheidsrechters, trainers en coac PAROCHIECENTRUM GEEL-LARUM ST CORNELIUSSTRAAT 8 B - 2440 GEE
wo 14-02 13:39 Elitetraining Elitetraining Ippon Gent
zo 11-02 09:00 Wedstrijd Open Belgium para karate Koning Boudewijnlaan 12 - 3500 Hasselt
zo 11-02 08:30 Kampioenschap Maitoshi Kachi Trophy Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
za 10-02 15:00 Stage Kata as Self Defence: Pinan/Heian Yondan Kanunnik Petrus Jozef Triestlaan 1 - 9080 Zaffelare
za 10-02 15:00 Stage Wado Ryu Stage Karate Stage Yoshikazu Kamigaito Leuven
vr 09-02 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
do 08-02 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON O-Vl GUSB - Gent
zo 04-02 09:30 Kampioenschap BK JKF Goju-Kai Sporthal Den Aks - Bevrijdingslaan 96a - 2450 Meerhout
zo 04-02 09:00 Kampioenschap Tomodachi Cup Sint-Truidensesteenweg 1 - 3440 Zoutleeuw
zo 04-02 00:00 Kampioenschap EK jun, kad, U21 Sochi, Rusland
za 03-02 14:00 Training Bijscholing sportcommissie Het Rooi - Berchem
za 03-02 00:00 Kampioenschap EK jun, kad, U21 Sochi, Rusland
do 01-02 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON Limburg Genk
Januari 2018
zo 28-01 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 27-01 10:00 Kampioenschap Tesslo Jeugdcup Sportspark Tessenderlo
za 27-01 09:00 Kampioenschap Vlaamse Kampioenschappen WKF-systeem Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 - 2900 Schoten
vr 26-01 19:30 Provinciale training ippon Provinciale training IPPON W-Vl Rumbeke
za 20-01 14:00 Training Elitetraining WKF Het Rooi - Berchem
za 20-01 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training WKF Het Rooi - Berchem
do 18-01 19:30 Elite training Ippon Elite Training VKF GUSB - Watersportlaan 3 - Gent
za 13-01 14:00 Training Provinciale training Antwerpen olv Jean Stroobants WKF Sporthal Stapveld, Pastorijstraat 62, 2590 Berlaar
December 2017
do 21-12 19:30 Training Prov. Ippon training Limburg Dojo Asahi Genk, Lucien Londotstraat 3C, 3600 Genk
wo 20-12 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 16-12 09:00 Kampioenschap Sittard Cup Sittard - Nederland
zo 10-12 09:00 Examen Dangraadexamens 'Shodan Shiken' Julien Saelens - Nijverheidsstraat 112 - 8310 Brugge
za 09-12 15:00 Stage/training Kata as Self Defense: pinan/heian sandan Kanunnik Petrus Jozef Triestlaan 1 - 9080 Lochristi
za 09-12 15:00 Training Kata training as self defense Kanunnik - Triestlaan 1 - 9080 Zaffelare
vr 08-12 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
do 07-12 19:30 Training Prov. Ippon training Oost Vlaanderen Watersportlaan 3 (Universitair Sportcentrum) , 9000 Gent
vr 01-12 19:30 Training 35ste Training Weekend Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
November 2017
zo 26-11 09:30 Kampioenschap Beker van Oostkamp Sportcentrum De Valkaart - A. Rodenbachstraat 42 - 8020 Oost
za 25-11 14:00 Stage Kobudostage olv Koen Frerart Het Rooi - Berchem
za 18-11 14:23 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 18-11 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 18-11 14:00 Stage Stage olv Pascal Lecourt Sportcentrum - Kasteellei 67 - 2110 Wijnegem
za 18-11 12:30 Kampioenschap Beker van Kortenberg Sporthal Kortenberg - Wijngaardstraat 1 - 3070 Kortenberg
za 18-11 10:00 Training Interclubtraining KC Lokeren Kazernestraat 95 - Lokeren
vr 17-11 19:00 Training Trainingskamp FKIB De Hoge Rielen - Molenstraat 62 - 2460 Kasterlee
zo 12-11 10:00 Training Kissaki-kai Karate Sporthal De Valkaart - A.Rodenbachstraat 42 - 8020 Oostkamp
zo 12-11 09:00 Kampioenschap Beker van 't Kamp Sporthal 't Geleeg - Caimolaan 130 - 3970 Leopoldsburg
vr 10-11 19:30 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sportcomplex S&R Rozebroeken - Victor Braeckmanlaan 180 - 90
wo 08-11 14:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
zo 05-11 09:00 Kampioenschap Belgian Open Sportoase - Philipssite 6 - 3000 Leuven
za 04-11 14:00 Training Regionale Kumitetraining VKF Het Rooi - Berchem
vr 03-11 20:00 Training Karate Kobudo Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
vr 03-11 19:30 Stage Open WIKF stage Sporthal De Kimpel - Eikenlaan - Bilzen
Oktober 2017
zo 29-10 09:00 Kampioenschap Beker van Hoeselt Sporthal Ter Kommen - Europalaan 2 - 3730 Hoeselt
zo 29-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
za 28-10 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 28-10 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 28-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
vr 27-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
do 26-10 00:00 Kampioenschap WK Junioren & Kadetten Tenerife
zo 22-10 09:00 Wedstrijd Clubkampioenschap KC Berlaar De Sportschuur - Heistsebaan 83 - 2590 Berlaar
za 21-10 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
vr 20-10 19:30 stage Herfststage OGKKB Sporthal De Mixx - Asbroek 1H - 2230 Herselt
za 14-10 14:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Het Rooi - Berchem
za 14-10 09:00 Stage Provinciale VKF Stage Oost-Vlaanderen Sportzaal Andre Ottoy - Walleken 12 -9470 Denderleeuw
zo 08-10 00:00 Kampioenschap Karate 1 Premier League Austria Salzburg - Oostenrijk
zo 08-10 00:00 Kampioenschap Banzai Cup Berlijn - Duitsland
za 07-10 14:00 Bijscholing Bijscholing 'vijwilligerswetgeving' Secretariaat Lebbeke
za 07-10 13:30 Training Provinciale Training a.v.o. Shodan Shiken Sporthal Appels - Steenweg op Aalst 41 - 9200 Dendermonde
za 07-10 00:00 Kampioenschap Karate 1 Premier League Austria Salzburg - Oostenrijk
za 07-10 00:00 Kampioenschap Banzai Cup Berlijn - Duitsland
vr 06-10 00:00 Kampioenschap Karate 1 Premier League Austria Salzburg - Oostenrijk
vr 06-10 00:00 Kampioenschap Banzai Cup Berlijn - Duitsland
zo 01-10 09:00 Stage Internationale stage Sportcomplex De Ark - Kleistraat 204 - 2630 Aartselaar
zo 01-10 00:00 Kampioenschap Czech Open Pilzen - Tjechië
September 2017
za 30-09 14:00 Training Bijscholing Sportcommissie VKF Het Rooi - Berchem
za 30-09 09:00 Stage Internationale stage Sportcomplex De Ark - Kleistraat 204 - 2630 Aartselaar
za 30-09 00:00 Kampioenschap Czech Open Pilzen - Tjechië
za 23-09 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 23-09 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 23-09 14:00 Training Kumitestage -16 jaar Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 16-09 00:00 Kampioenschap Lion Cup Luxemburg
vr 15-09 00:00 Kampioenschap Lion Cup Luxemburg
zo 10-09 09:30 Stage 36ste Mini Stage Sporthal - A. Nihoulstraat 72 - 3270 Scherpenheuvel
za 09-09 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 09-09 00:00 Kampioenschap German Open Duitsland
vr 08-09 00:00 Kampioenschap German Open Duitsland
zo 03-09 09:00 Bijscholing Bijscholing Scheidsrechters CC De Werft - Werft 32 - 2440 Geel
zo 03-09 08:00 Kampioenschap 5th JKS Continental Cup Sporthal Alverberg - Herkenrodesingel 33 - 3500 Hasselt
za 02-09 14:00 Training Elitetraining VKF Het Rooi - Berchem
za 02-09 08:00 Kampioenschap 5th JKS Continental Cup Sporthal Alverberg - Herkenrodesingel 33 - 3500 Hasselt
vr 01-09 19:00 Stage Internationale stage olv shihan Kagawa Topsportschool - Koning Boudewijnlaan 12 - 3500 Hasselt
Augustus 2017
vr 25-08 10:00 Stage Jeugdsportweekend Les Fattes - Logbiermé 35 - 4980 Trois Ponts
vr 25-08 07:30 Stage 32ste Zeestage Oostduinkerke-Bad
Juli 2017
za 01-07 13:00 Interclub Yamaguchi Cup Sporthal De Pluimen - Pluimstraat 18 - 8600 Diksmuide
za 01-07 09:30 Stage Strandstage Wenduine strand - Koninklijke Baan - 8420 Wenduine
Juni 2017
vr 30-06 07:00 Training Karatekamp Lissemvijver Sportcentrum - Lissemijver 10 - 2440 Geel
za 24-06 09:00 Stage Sportdag Rode Kruisstraat 2 - 3970 Leopoldsburg
wo 14-06 09:00 Kampioenschap Battle Of The Teams Nederland
za 03-06 00:00 Kampioenschap EKF For Regions Pristina (Kosovo)
Mei 2017
za 27-05 09:00 Kampioenschap PK Antwerpen Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
do 25-05 13:30 Stage Open Okinawa Karate Kobudo Seminar Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
ma 22-05 10:30 Stage Internationale stage Blosocentrum - Rue du Liry 21 - 6810 Chiny
zo 21-05 10:30 Stage Stage olv Richard Prospero Hotel Vayamundo, Zeedijk 290-330, 8400 Oostende
zo 21-05 10:30 Stage Internationale stage Blosocentrum - Rue du Liry 21 - 6810 Chiny
za 20-05 20:00 Stage Internationale stage Blosocentrum - Rue du Liry 21 - 6810 Chiny
za 20-05 14:00 Training Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
za 20-05 11:00 Vergadering AV VKF Stadhuis Dendermonde
za 20-05 10:00 Vergadering AV VKA Stadhuis Dendermonde
vr 19-05 18:00 Stage Weekendstage Samoerai Leuven Bivakhuis Hoge Duin - Kinderlaan 47 - 8670 Oostduinkerke
zo 14-05 09:00 Examen Dangraadexamens 'Shoden Shiken' Julien Saelens - Nijverheidsstraat 112 - 8310 Brugge
zo 07-05 09:00 Stage International Tounament & Seminar Sporthal Zwevezele - Kasteelstraat 74
zo 07-05 00:00 Kampioenschap EK Senioren Samsun - Turkije
za 06-05 09:00 Kampioenschap International Tounament & Seminar Sporthal Zwevezele - Kasteelstraat 74
za 06-05 00:00 Kampioenschap EK Senioren Samsun - Turkije
April 2017
zo 30-04 09:00 Kampioenschap PK Limburg De Soeverein - Sportveldenstraat 10 - 3920 Lommel
zo 30-04 08:00 Training Trainingsweekend Gojukai Sport Vlaanderen Centrum, Vorselaarsebaan 60 - 2200 Herental
za 29-04 14:00 Training Bijscholing Medische Commissie Het Rooi - Berchem
za 29-04 08:00 Training Trainingsweekend Gojukai Sport Vlaanderen Centrum, Vorselaarsebaan 60 - 2200 Herental
vr 28-04 18:00 Training Trainingsweekend Gojukai Sport Vlaanderen Centrum, Vorselaarsebaan 60 - 2200 Herental
zo 23-04 09:00 Wedstrijd Shotokan Cup Sporthal Averbode - A. Nihoulstraat 72 - 3270 Scherpenheuvel
zo 23-04 00:00 Kampioenschap Krokoyama Cup Koblenz - Duitsland
za 22-04 13:00 Stage WIKF stage Sporthal Eksel - Dennenstraat 8 - 3940 Hechtel-Eksel
za 22-04 10:00 Kampioenschap Shotokan Cup Sporthal Spalbeek - Spalbeekstraat 52 - 3510 Hasselt
wo 12-04 20:00 Stage Kobudostage olv Koen Frerart Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
za 08-04 14:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Het Rooi - Berchem
za 08-04 00:00 Kampioenschap Open Luxemburg Luxemburg
wo 05-04 20:00 Stage Kobudostage olv Koen Frerart Sporthal Axion - Zwaarvoerderspoor 1 - 2440 Geel
ma 03-04 12:30 Kampioenschap Clubtornooi KC Groot-Bijgaarden Sporthal Ten Gaerde - J. Mertensstraat 24A - 1702 Groot-Bijg
ma 03-04 10:00 Stage Clubstage Gambaru Karateclub SKA Lier Rowaldhoeve, Hoefstraat 11B - Herpen-Koolwijk - Nederland
zo 02-04 10:00 Stage Int. Goju-Ryu Stage Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
zo 02-04 08:00 Kampioenschap BK Wado Sporthal De Kimpel - Eikenlaan - Bilzen
zo 02-04 00:00 Stage Kusano Ha Shito-Ryu stage Sportarena Tolhuis - Tolhuislaan 77 - 9000 Gent
za 01-04 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 01-04 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 01-04 10:00 Stage Int. Goju-Ryu Stage Sporthal 't Vlietje - Sportlaan 10a - 3945 Ham
za 01-04 10:00 Stage Stage olv Vince Morris Sporthal Kerkhoven - Kleuterstraat 2 - 3920 Lommel
za 01-04 00:00 Stage Kusano Ha Shito-Ryu stage Sportarena Tolhuis - Tolhuislaan 77 - 9000 Gent
Maart 2017
vr 31-03 19:00 Stage Int. Goju-Ryu Stage Sporthal Bleukens - Hoolsterberg 36 - 2490 Balen
vr 31-03 00:00 Stage Kusano Ha Shito-Ryu stage Sportarena Tolhuis - Tolhuislaan 77 - 9000 Gent
zo 26-03 10:30 Training Provinciale Shodan Shiken Training Sportcentrum De Valkaart - A. Rodenbachstraat 42 - 8020 Oost
zo 26-03 09:00 Kampioenschap PK Antwerpen Sporthal De Ark - Kleistraat 204 - Aartselaar
za 25-03 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
za 25-03 14:00 Training Shodan Shiken Kumite Training Het Rooi - Berchem
za 25-03 10:00 Stage Stage olv Rene Smaal Sporthal Stadspark - Steenweg op Zevendonk - Turnhout
ma 20-03 19:30 Training Provinciale Shodan Shiken Training Vrije Lagere School - Kloosterstraat 12 - Paal
zo 19-03 00:00 Kampioenschap Dutch Open Rotterdam - Nederland
za 18-03 00:00 Kampioenschap Dutch Open Rotterdam - Nederland
zo 12-03 10:00 Stage Stage Ryukyu Dento Kobudo Karate Sportcentrum Sint-Agatha Berchem - Rue des chalets 1 - 1082
zo 12-03 09:00 Kampioenschap Zipangu Pro Cup Sporthal 't Dommelhof - Neerpelt
za 11-03 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 11-03 10:00 Training Provinciale Shodan Shiken Training Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
zo 05-03 10:00 Kampioenschap Beker van Berlaar Sporthal 't Stapveld - Pastorijstraat 62 - 2590 Berlaar
zo 05-03 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap G-Karate Topsportschool - Koning Boudewijnlaan 12 - 3500 Hasselt
za 04-03 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 04-03 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
za 04-03 13:00 Wedstrijd Interclubwedstrijd Sportcentrum De Bemvoort - Jeugdlaan 8 - 3900 Overpelt
vr 03-03 20:00 Vergadering Algemene Vergadering VKA Stadhuis Dendermonde
vr 03-03 16:00 Stage Weekendstage Koenso Blosocentrum Blankenberge
Februari 2017
zo 26-02 09:00 Kampioenschap Belgisch Kampioenschap Sporthal Tabora - Namen
za 25-02 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
za 25-02 14:00 Training Shodan Shiken Kumitetraining Het Rooi - Berchem
zo 19-02 09:30 Kampioenschap Tomodachi Cup Sporthal De Passant - St.Truidensesteenweg 1 - 3440 Zoutleeu
zo 19-02 00:00 Kampioenschap EK Junioren, Kadetten & U21 Sofia - Bulgarije
za 18-02 00:00 Kampioenschap EK Junioren, Kadetten & U21 Sofia - Bulgarije
vr 17-02 18:00 Stage Stage Harugeiko 2017 De Hoge Rielen - Molenstraat 62 - 2460 Kasterlee
wo 15-02 18:00 Stage Stage olv Koji Arimoto Sensei
zo 12-02 08:30 Kampioenschap Maitoshi Kachi Trophy Sted. Sporthal - Parklaan 15 - 9400 Ninove
za 11-02 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 11-02 14:00 Andere Familiedag KCAR Sporthal Eksel - Dennenstraat 8 - 3940 Hechtel-Eksel
za 11-02 13:30 Bijscholing Bijscholing Scheidsrechters CC De Werft - Werft 32 - 2440 Geel
za 11-02 10:00 Bijscholing Bijscholing Timekeepers Secretariaat Lebbeke
zo 05-02 09:30 Kampioenschap BK JKF Goju-Kai Sporthal Bleukens - Hoolsterberg 36 - 2490 Balen
zo 05-02 09:00 Kampioenschap Interclubwedstrijd Sporthal Ter Donk - Kietveldstraat 4 - 3520 Zonhoven
za 04-02 14:00 Training Bijscholing Sportcommissie Het Rooi - Berchem
Januari 2017
zo 29-01 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 28-01 09:00 Kampioenschap Vlaamse Kampioenschappen Multstijl Sporthal - Koning Albertstraat 124 - 9280 Lebbeke
za 28-01 00:00 Kampioenschap Open de Paris Parijs - Frankrijk
za 21-01 15:00 Stage Self-Defense stage olv Jos Robert Sporthal VTI Oostende - Duivenhokstraat 92 - 8400 Oostende
za 21-01 14:00 Training Elitetraining Het Rooi - Berchem
za 21-01 14:00 Stage Kumitestage -14jaar Sporthal 't Stapveld - Pastorijstraat 62 - 2590 Berlaar
za 14-01 14:00 Training Wedstrijd Scouting Training Het Rooi - Berchem
zo 08-01 10:00 Training Elitetraining Sporthal Tabora - Namen